Budownictwo przemysłowe

Nasza praca wspiera transformację przemysłu, aby nadal zapewniał społeczeństwu zdrowie, dobrobyt, żywność i towary, jednocześnie wykorzystując i ponownie wykorzystując zasoby przy minimalnym wpływie na środowisko.

Innowacje w inżynierii przemysłowej są naszą mocną stroną w branży spożywczej i napojów, ropy i gazu, petrochemicznej, produkcyjnej i montażowej. Dostarczając wszystkie fazy projektu, od wykonalności po pełne usługi inżynieryjne, zaopatrzeniowe i zarządzania budową (EPCM), posiadamy umiejętności wymagane do ukończenia projektów.

Nasza praca wspiera transformację przemysłu, aby nadal zapewniał społeczeństwu zdrowie, dobrobyt, żywność i towary, jednocześnie wykorzystując i ponownie wykorzystując zasoby przy minimalnym wpływie na środowisko. Pomagamy naszym klientom odkrywać bardziej wydajne sposoby produkcji i wykorzystania energii oraz zmniejszania ilości odpadów. Kluczem do tego jest innowacyjność.

Korzystamy z rozwiązań cyfrowych, aby przewidywać konserwację i tworzyć adaptacyjne środowiska dla bardziej zrównoważonych, zgodnych z przepisami i wydajnych operacji. Współpracowaliśmy z prawie wszystkimi głównymi graczami w międzynarodowym sektorze dóbr konsumpcyjnych, w tym żywności i napojów, towarów przemysłowych i konsumpcyjnych oraz farmaceutyków